Pirms pāris dienām pāri Madonai aizlidojošie dzērvju kāši nepārprotami liecināja, ka rudens zīmē savas atvadu zīmes dabā. Miķeļdiena tradicionāli ir šķirtne starp saules bagātajām un aizvien vairāk tumsu nesošajām dienām. Aizejošā vasara dāvināja mums tik daudz saules un krāsu, ka krāšņa un neparasta tā tieši Miķeļdienā iemirdzējās arī Madonas pilsētas 1. vidusskolā.
Jau pēc iekoptas tradīcijas arī šogad izaudzētie un mūsu sākumskolas bērnu atnestie ziedi, dārzeņi, salasītie kastaņi un zīles veidoja raibus rakstus zaļajā skolas nogāzītē.
Ar azartu un vēlmi katram pielikt roku šajā darbā veidojās ziedu saulītes un gliemezīši. Ļoti krāsaini un neparasti, ar ziediem rotāti godā tika celti aizmirstie, pelēkie ratu riteņi. Ik pa brīdim skanēja pašu bērnu prieks, sajūsma par paveikto un vārdi – Cik skaisti! Mums vislabāk! Re, kur mani zilie miķelīši! Teikšu mammai, lai atnāk un apskatās!
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.10.2011.
Autore: ANITA VOITIŅA,
Madonas pilsētas 1. vidusskolas
2.a klases audzinātāja
Foto no personiskā arhīva