Tās bija desmit karstas, sportiskām aktivitātēm piepildītas dienas Itālijas kūrortpilsētā Lignano, kur notika otrās Eiropas Meistaru spēles (EMG 2011).
Par 7500 medaļām cīnījās 4108 sportisti 20 sporta veidos. Dalībnieku pulkā arī sporta veterāni – vieglatlēti no Madonas, Varakļāniem, Gulbenes un citām Latvijas vietām.
Madonas novads var patiesi lepoties ar Aivja Fiņķa izcīnīto zelta medaļu V40 grupā.
Uz Madonu un Varakļāniem atceļoja sudraba medaļas: Līgai Platpīrei – lodes grūšanā un šķēpa mešanā, Dacei Saulītei – 5 km soļojumā stadionā, Santai Jokumai – lodes grūšanā un diska mešanā.
Bronzas medaļa – Dacei Saulītei 10 km soļojumā ārpus stadiona.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.09.2011.
Autore: D. SILA
Foto no personiskā arhīva