Martā man radās iespēja pieteikties starptautiskajai krievu valodas vasaras nometnei Krievijā. Viss, kas jādara – jāuzraksta motivācijas vēstule, kāpēc vēlos piedalīties. Es, protams, daudz nedomādama, izlēmu izmēģināt laimi un motivācijas vēstuli uzrakstīju, savukārt krievu valodas skolotāja – rekomendāciju.
Dzīves gudrība māca – iedomājies vēlēšanos un palaid savu sapni domās vaļā. Tas tiešām strādā! Ievēlējos, lai tiktu uz nometni, un aizmirsu par to…
Pēc diviem mēnešiem zvanīja mana krievu valodas skolotāja Aija Šmeisa un pavēstīja, ka esmu viena no deviņiem skolēniem, kuri no Latvijas dosies uz krievu valodas nometni „Moskovija" netālu no Maskavas. Biju sajūsmā par šādu iespēju un, protams, teicu „Jā!". Ne jau bieži gadās aizbraukt uz Krieviju, pie tam uz tik ilgu laiku –
veselām 3 nedēļām un 3 dienām.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.09.2011.
Autore: JURITA BERĢE,
Madonas Valsts ģimnāzijas
11. klases skolniece
Foto no personiskā arhīva