Orientēšanās sezona tuvojas noslēgumam. Vasarai aizejot, tradicionāli norisinājās klubu stafetes un Latvijas čempionāts orientēšanās sportā. Ļoti labi abās šajās sacensībās sevi parādīja „Mežmalas MTB" orientēšanās komandas dalībnieki.
Klubu stafetes notika netālu no Vangažiem.
Uz starta izgāja 60 komandas (katrā – 10 cilvēki), kas sacentās septiņu etapu stafetē. Trīs etapi bija jāveic pāros. Cīņa bija ļoti interesanta un saspringta, jo šogad klubi nopietni gatavojās šīm sacensībām un startam pieteicās paši labākie. Diena bija saulaina, kas šīs sacensības pārvērta par īstiem orientēšanās svētkiem.
Cīņa sākās jau ar pirmo etapu. Mežmalnieki visu laiku grozījās sešu labāko komandu vidū. Tomēr līdz pirmajai vietai aizcīnīties šoreiz nebija pa spēkam. "Mežmalas MTB" stiprā puse bija tā, ka komandā ir ļoti spēcīgi elites grupas skrējēji, kas arī rādīja ļoti labu sniegumu.
"Mežmalu" komandai finišējot, bija liels gandarījums par izcīnīto 3. vietu. Jāpiebilst, ka madoniešiem pagājušajā gadā izdevās uzvarēt klubu stafetēs. "Mežmalas MTB" izveidoja divas komandas. Pirmajā komandā startēja Jānis Sārs, Juris Borovikovs, Klāvs Stiprais, Artūrs Pauliņš, Una Arama, Elīna Kārkliņa, Ilgvars Caune, Māra Putniņa, Ilmārs Bērziņš un Andris Jubelis. "Mežmalas MTB" otrajā komandā piedalījās Artjoms Rekuņenko, Ieva Ceruka, Agnese Dadzīte, Jānis Putniņš, Dace Saulīte, Rūta Putniņa, Emīls Stiprais, Aiva Skopāne, Matīss Slikšjānis un Dāvis Sārs.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.09.2011.
Autors: GINTS JUBELIS
Foto no personiskā arhīva