Marinēti dārzeņu asorti, marinēti gurķi, tomāti, bietes, kāposti, bietes borščam, ābolu šķēlītes sīrupā, kabaču salāti, burkāni ar pupiņām – nevar nosaukt visus tos gardos ziemas krājumus burciņās, kas ir sagatavoti no ģimenes dārziņā izaudzētā.
Inese Ločmane smaidot saka, ka lielveikala konservu plauktam var iet garām, jo pašai ir sagatavoti labu labie. Burciņās ir pārsvarā viss, kas izaudzis dārzā vai salasīts mežā. Trešo gadu Ločmanu ģimenei Madonā ir dārzs, līdz ar to – arī vairāk praktiskās darbošanās. Vienā no zemes gabaliem ir mazdārziņš, kur viņi dodas gan brīvdienās, gan Inese kopā ar suņuku turp bieži brauc arī darbdienu vakaros.
– Fiziski strādājot, esmu gan veselību uzlabojusi, gan arī iemācījusies daudz praktisku lietu. Ja 8 stundas diendienā ikdienas darbs ir saistīts ar datoru, tātad sēdošs (Inese strādā AS „Sadales tīkli" sadales pakalpojumu līgumu daļā. – I. Š.), tad dārzs man ir kā paradīze. Nezinu, kā būtu tad, ja nebūtu vietas, kur relaksēties, un fizisks darbs – tā man ir atpūta. Tagad vairs nevaru iedomāties, ka brīvais laiks jāpavada vien dzīvoklī, turklāt izaudzētie dārzeņi, zaļumi ir lielisks papildinājums mūsu uzturam. Pirmo gadu pavasarī uz palodzes izaudzēju arī tomātu dēstus, kopā ar vīru Jāni iestādījām arī ābeles, bumbieres. Arī visi konservēšanas darbi notiek dārzā. Mums tur ir viss nepieciešamais – plīts, katli u. c. Izaudzējam krietni vairāk, nekā var apēst svaigā veidā, tāpēc arī ir jāliek lietā prasmes, kā ražu iekonservēt. Piemēram, ja tomātu ir daudz, neļaus taču tiem aiziet postā. Arī kabaču, gurķu, pupiņu, burkānu bija daudz, tātad – jāpastrādā. Ziema ir gara, gan jau pamazām vien salātiņi noderēs, – secina Inese.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.09.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto