Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Rallijs nākamgad tikai Madonā

Redakcija

Autors • 21.09.2011.

Rallijs nākamgad tikai Madonā
Burtu lielums

Madonas novada pašvaldības domes kārtējā sēdē deputāti izskatīja jautājumu par rallija „Madona 2012" organizēšanu un finansējumu.

Pašvaldība ir saņēmusi biedrības „Latvianbaja" iesniegumu ar lūgumu atļaut un finansiāli atbalstīt 2012. gada jūnijā Madonas novadā notiekošo Latvijas Republikas apvienoto čempionāta 4. posmu rallijsprintā un rallijā „Madona 2012". Domes sēdē piedalījās arī minētās biedrības valdes loceklis Romāns Ērkulis, kas deputātiem sniedza vērtējumu par šogad Madonā notikušo ralliju un ieskicēja nākamā gada plānus.
– Esmu pateicīgs pašvaldībai par sadarbību iepriekšējos gados. Tā rit kopš 2004. gada. Šajā laikā esam rīkojuši vairākus vietēja un starptautiska mēroga pasākumus. Šobrīd esam vieni no sešiem Latvijas lielā autorallija posma rīkotājiem, un pēdējos divus gadus šis posms notiek arī Madonā. Jautājums ir par nākamā gada sacensību norisi. Pēc pašu braucēju un organizatoru aptaujas, Madonas rallija posms ir starp diviem visaugstāk vērtētajiem. Otra lieta, ko vēlos atzīmēt, ir, ka šogad rallijs tika atspoguļots ne tikai vietējos medijos, bet arī britu televīzijas kanālā „Motors TV", kur trīs nedēļu garumā tika atainots rallijs, kā arī Madona un Madonas novads.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.09.2011.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS

AGRA VECKALNIŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px