VESTIENAS kultūras namā šosestdien, 24. septembrī, pulksten 15 notiks fotoizstādes „Caur dzīves stāstiem" atklāšana. Izstāde tapusi, neformālai entuziastu grupai piedaloties ar identiska nosaukuma projektu Hipotēku bankas klientu kluba „Mēs paši" konkursā un saņemot atbalstu – Ls 382.
Projekta koordinatore Zane Vīle-Bērziņa, aicinot uz izstādi, īsumā raksturoja: – Izstāde – tie ir 8 Toma Ločmeļa fotostāsti, pavisam 54 fotogrāfijas no novada cilvēku dzīves, aplūkojot dažādas paaudzes. Fotostāsti ļaudis uzrunās ar neizskaistinātu, caur fotoobjektīvu ieraudzītu pasauli. Izstāde Vestienā būs apskatāma līdz 8. oktobrim, pēc tam tā ceļos uz Ērgļiem.
Autore: IVETA ŠMUGĀ