30. septembrī Latgales Kultūrvēstures muzejā Rēzeknē norisināsies tuvāko kaimiņu muzeju kolēģu tikšanās – seminārs „Muzejiski akcenti".
Latgales Kultūrvēstures muzejs aicina uz semināru tuvākos kaimiņu kolēģus, galvenokārt tie ir Latgales muzeji, bet laipni tiek gaidīti arī kolēģi no Alūksnes, Madonas un Jēkabpils. Ar semināra norisi iepazīstina Latgales Kultūrvēstures muzeja sabiedrisko jautājumu un reklāmas speciāliste Maija Upeniece: – Iepazīstināsim kolēģus ar Baltijas muzeoloģijas skolās apgūtajām tēmām – „Nemateriālais mantojums un muzeji" un „Muzeja ekspozīcija", pēc tam kopīgi diskutēsim un dalīsimies savstarpējā pieredzē.
Autore: BAIBA MIGLONE