Rudens atkal ir klāt ar vējiem, lietus šaltīm, bet vēl jau gribētos pasildīties atvasaras saulītē, uzkrāt spēkus ziemas dienām. Mūsu vasaras ir pārbagātas ar smaržīgiem ziediem, dziedinoša spēka pilnām saknēm un lapām, bet vai protam novērtēt šo zemītes nesavtīgo devumu?
23. septembrī pulksten 14 klubiņā „Pīlādzītis" (Parka ielā 4) esam uzaicinājuši zinošu cilvēku, kas pastāstīs visu par tējām un to pielietojumu veselībai.
Pēc sarunām un smaržīgas tējas tases izgaršošanas pie kopīgiem galdiņiem sagaidīsim Sarkaņu teātri „Piņģerots" ar Hermaņa Paukša lugu – jestru spēli „Skatītāji" Guntas Apeles režijā.
Ja vēl ir mājās kāds rudens ziediņš, paņemiet līdzi – pateiksim paldies!
Autore: MARIJA LAPSIŅA,
klubiņa „Pīlādzītis" vadītāja