Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Sezonas sākums ar mainīgām sekmēm

Redakcija

Autors • 21.09.2011.

Sezonas sākums ar mainīgām sekmēm
Burtu lielums

Pagājušās nedēļas nogalē jauno sezonu uzsāka Latvijas florbola čempionāta 1. līgas komandas.

Jāatgādina, ka šogad 1. līgā Madonas novadu pārstāvēs divas komandas – FK „Madona" un FK „Kalsnava", kas kopā ar trim citām komandām – „Rubene-1", „Valmiera/VOC" un „Burtnieku novads/Valka" – spēlēs Vidzemes apakšgrupā. Līdz izslēgšanas spēlēm komandām ar katru no pārējām apakšgrupas pretiniecēm būs jātiekas četras reizes.
Jaunā sezona 1. līgā tika uzsākta tieši ar Madonas florbola komandas spēli. Madoniešus pie sevis mājās uzņēma „Valmiera/VOC". Valmierieši iepriekšējo sezonu aizvadīja 2. līgā, taču sasniegtais rezultāts šosezon ļāva startēt jau augstākā līmenī. Tiesa, uz veciem lauriem komanda nedus un starpsezonā savu sastāvu papildinājusi ar vairākiem labiem spēlētājiem. To, ka šī nav tā pati komanda, kuru iepriekšējā sezonā bez lielām problēmām varēja uzvarēt Madonas 2. līgā spēlējusī florbola komanda, parādīja jau pirmie spēles mirkļi. Pretinieks izrādīja sīvu pretestību, kas vainagojās ar vārtu guvumu. Pirmais periods, ko kopumā varētu raksturot kā nervozu un uz pretinieka izzināšanu balstītu, ar šādu rezultātu arī noslēdzās. Otrajā periodā madonieši pārslēdza ātrumus, un jau spēles pirmajā minūtē ar rezultatīvu metienu sevi pieteica Reinis Zdanovskis. Tiesa, dažas minūtes vēlāk sekoja madoniešu kļūda, vārtu priekšā atstājot nepiesegtu spēlētāju, kas mājiniekiem otro un pēdējo reizi šajā spēlē ļāva izvirzīties vadībā. Līdz perioda beigām Madonas florbolisti valmieriešu vārtos bumbiņu iesita trīs reizes (vārtu autori – Mārcis Māliņš, Edgars Gailums un komandas jaunpienācējs no Cēsīm Rihards Dainis). Spēles trešajā periodā madoniešu ofensīva turpinājās, un mājinieki tika sarūgtināti vēl divas reizes. Vārtus viesu komandas labā guva Guntis Jansons, kas pēc neilga pārtraukuma ir atgriezies Madonas florbola komandas sastāvā, un Raivis Kaspars. Spēles beigu rezultāts 2 : 6.

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.09.2011.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS


AGRA VECKALNIŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px