Madonas novada pašvaldības domes sēdē, skatot jautājumu par finansējuma piešķiršanu sadarbībai ar Francijas vēstniecības Francijas institūtu Latvijā, ar interesantu priekšlikumu klajā nāca domes deputāts Artis Kumsārs.
Deputāti lēma par finansējuma Ls 300 apmērā piešķiršanu sadarbībai ar Francijas vēstniecības Francijas institūtu Latvijā, kā arī kvarteta „QUATUOR IXI" (Francija, Japāna) koncertturnejas 2011. gada 23.-24. septembrī un koncerta Madonas pilsētas kultūras namā 23. septembrī pulksten 19 atbalstam.
Artis Kumsārs, diskutējot par šo lēmumu, nāca klajā ar nosacīti radikālu priekšlikumu, ka turpmāk no tām Eiropas Savienības (ES) valstīm nevajadzētu uzņemt viesmāksliniekus, kuru zemniekiem tiek maksātas lielākas subsīdijas, nekā Latvijas zemniekiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.09.2011.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS