Ceturtdien, 15. septembrī, Madonas koru apriņķa virsdiriģents, Latvijas Radio kora mākslinieks Ārijs Šķepasts aizsāka savu 33. radošo sezonu, pie viena atzīmējot piecdesmit gadu jubileju.
Jubilejas koncertu Rīgas Latviešu biedrības Zelta zālē apmeklēja arī Madonas novada delegācija pašvaldības kultūras darba vadītāja Jāņa Kļaviņa vadībā.
Koncertā skanēja Johana Sebastiana Baha motetes, Elgas Īgenbergas dziesmas, Ārija Šķepasta kompozīcijas, solo priekšnesumi Laimja Rācenāja, koru dziedātāju un paša jubilāra izpildījumā. Pasākumā piedalījās Rīgas Latviešu biedrības kamerkoris „Austrums", Rīgas Latviešu biedrības jauktais koris (abu diriģents – Ārijs Šķepasts), Rīgas Latviešu biedrības senioru koris „Erelbe" un vīru vokālais ansamblis „Harmonija Rīgai".
Šodien, 17. septembrī, Madonas koru apriņķa virsdiriģents Ārijs Šķepasts piedalās koru saieta svētkos Ērgļu novadā.
Autore: INESE ELSIŅA