Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Madonā viesosies stīgu kvartets „QUATUOR IXI”

Redakcija

Autors • 16.09.2011.

Burtu lielums

23. septembrī pulksten 19 Somijas un Baltijas tūres ietvaros Madonas pilsētas kultūras namā ar koncertu viesosies trīs izcili franču džeza skatuves pārstāvji: Režiss Ibī (vijole), Irēna Lekoka (vijole), Gijoms Ruā (alts) un viesis no Japānas – Atsuši Sakai (čells).

Viens no lociņa meistariem – Gijoms Ruā (alts) – pagājušajā gadā jau ir viesojies Madonā grupas „Amarco" (Francija) sastāvā. Koncertu Madonas pilsētas kultūras namā ar savu klātbūtni pagodināja Francijas vēstniece Latvijā Šantāla Puarē, Francijas vēstniecības un Francijas institūta Latvijā darbinieki. Uzrunā vēstniece Šantāla Puarē uzsvēra, ka Francijas vēstniecība un Francijas kultūras centrs Rīgā (tagad Francijas institūts Latvijā) ir priecīgi, ka jau septīto reizi varēja parādīt Madonā izcilu franču grupu. „Paldies Madonas partneriem un Madonas kultūras namam! Visi trīs mūziķi ir ļoti pazīstami starptautiskajā mūzikas arēnā, viņi spēlē dažādos ansambļos, un viņiem patīk un ir pa spēkam ļoti dažāds repertuārs. Katrs koncerts ir absolūta improvizācija, mūziķi ir vienlaikus gan atskaņotājmākslinieki, gan komponisti." Savukārt iespaids, kādu koncerta apmeklētāji atstāja uz izpildītājiem (tai skaitā uz Gijomu Ruā) – kā ieinteresēta un sagatavota auditorija -, mudināja mākslinieku atkārtoti viesoties Madonā jau grupas „QUATUOR IXI" sastāvā.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.09.2011.

Autore: INGA ARĀJA,
Madonas novada pašvaldības
kultūras darba organizatore

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px