Ar sveču aizdegšanu Kārļa Skrastiņa piemiņai un īsu klusuma brīdi 13. septembrī Madonas krodziņā "Šlāgeris" pulcējās hokeja līdzjutēji uz šīs KHL sezonas pirmās spēles kopīgu vērošanu TV ekrānā.
Ar rezultātu 5 : 2 komanda "Ak Bars" uzvarēja mūsu "Dinamo", bet vēl jau viss ir priekšā, un līdzjutēju "Sarauj, Latvija!" un "Urā!" sauciens par katriem dinamiešu gūtajiem vārtiem skanēs ne reizi vien. Arī uz nākamo spēļu kopīgu vērošanu "Šlāgerī" pulcēsies hokeja fani gan ar hokejistu krekliņiem, gan ar cepurēm un citiem fanu atribūtiem.
Arī krodziņa saimnieks Haralds Pūce, kas ir kaislīgs hokeja fans, otrdien bija uzvilcis hokejista kreklu un parūpējies par piemiņas stūrīša ierīkošanu Kārlim Skrastiņam, ko mūžībā aizsauca lidmašīnas katastrofa.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.09.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto