7. septembrī Madonas pilsētas sporta centrā notika Madonas BJSS rīkotais pasākums "Basketbols aicina". Tajā tika aicināti piedalīties jaunāko klašu skolēni un sākumskolas vecāko grupu audzēkņi.
Uz iepazīstinošo basketbola treniņu, ko vadīja Madonas BJSS vecāko grupu audzēkņi un absolventi, bija ieradušies interesenti no Ērgļiem (treneris I. Teteris), Madonas pilsētas 1. vidusskolas jaunāko klašu audzēkņi (paldies audzinātājām – īpaši A. Āboliņai) un PII "Saulīte" vecāko grupiņu zēni (sporta skolotāja U. Arama), kā arī vecāki ar savām atvasītēm no Vestienas.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 13.09.2011.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto