Ziemeļaustrumu minifutbola kārtējais posms notika Balvos.
Madonas FK "Kvarcs" apakšgrupas spēlēs cīnījās neizšķirti (0 : 0) ar Gulbenes "Zelli" un FK "Balvu Vilki", bet uzvarēja "Kupravu" ar 4 : 0.
Pusfinālā madonieši spēlēja neizšķirti (0 : 0) ar "Stāmerienu", bet piekāpās pēcspēles soda sitienos ar rezultātu 2 : 4.
Spēlē par trešo vietu FK "Kvarcs" arī cīnījās neizšķirti (0 : 0) ar "Gaujienu" un atkal piekāpās pēcspēles soda sitienos (4 : 5). Līdz ar to šajā posmā "Kvarcam" – 4. vieta.
Nākamais sabraukums notiks 17. septembrī Jaungulbenē.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS