Latvijā tiek rīkots vēl nebijis skaistumkonkurss „Pilnība 2011" korpulentām sievietēm. Tajā par titulu 20. novembrī Rīgā sacentīsies septiņas enerģiskas un dzīvespriecīgas sievietes no visas Latvijas, tai skaitā arī madoniete Olga Gordijenko-Krūmiņa.
Līdz novembrim norisinās sagatavošanās finālam dažādu speciālistu vadībā, kas dalībnieces attīstīs gan fiziski, gan intelektuāli. To Olga Gordijenko-Krūmiņa arī uzskata par vienu no lielākajiem ieguvumiem no dalības skaistumkonkursā.
– Jau pusfinālā, kas notika 13. augustā, nospriedu – pat ja netikšu tālāk finālā, būšu ieguvusi jaunu pieredzi, pārbaudījusi savus spēkus un pilnveidojusies, iepazinusi jaunus cilvēkus. Jau tas vien, ka bija tā iespēja satikt Latvijā pazīstamus cilvēkus – Intu Fogeli, Sarmīti Pruli (šova „Dejo nost" uzvarētāju, skaistumkonkursa idejas autori), Agritu Grosbarti, Denisu Tumakovu un Unu Bernatoviču -, šķita, atsver visus uztraukumus, kas māca pirms atlases pārbaudījumiem. Tomēr finālā es iekļuvu, tāpēc tagad katru nedēļu braukāju uz Rīgu. Tas ir vienīgais mīnuss, jo braucienus diemžēl neviens nekompensē. Bet nenožēloju, ka pieteicos skaistumkonkursam, – man vienmēr patīk uzzināt un izmēģināt ko jaunu, – atklāj Olga Gordijenko-Krūmiņa. Viņa arī ļoti priecājas, ka viņai ticis tas gods pārstāvēt konkursā Madonu, jo ar savu pilsētu viņa ļoti lepojas. Šobrīd, protams, te esot neliels haoss saistībā ar remontdarbiem, bet tas nozīmē tikai attīstības procesu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.09.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA
ANNAS BELOŠUBŅIKOVAS foto konkursam