1. septembrī Ērgļu vidusskolā tika ne vien svinēta Zinību diena, bet arī svinīgi atklāts renovētais sporta laukums, kas skolēniem bija skaista dāvana, uzsākot jauno mācību gadu.
Rekonstrukcijas laikā tika noasfaltēts hokeja laukums, izbūvēta elektroinstalācija, nobruģēts gājēju celiņš uz hokeja laukumu, izveidota ugunskura vieta, izveidots un noasfaltēts skeitparka laukums, uzbūvētas rampas.
Sporta laukuma rekonstrukcija tika veikta ELFLA projekta „Pamatpakalpojumu iedzīvotājiem uzlabošana Ērgļu novadā" ietvaros. Šis pasākums īstenots, pateicoties pašvaldības iniciatīvai sporta būvju sakārtošanā.
Ērgļu vidusskolas direktore Inese Šaudiņa pastāstīja sīkāk par paveikto: – Slidotava ir veidota daudzfunkcionāla – ziemā tur varēs slidot, spēlēt hokeju (ir uzstādīti arī borti un laukuma galos vārti), bet, tā kā apakšā ir asfaltēts pamats, vasarā šis laukums tiks izmantots strītbolam. Ir uzstādīti četri grozi. Turpat kompleksā, netālu no slidotavas, ir izveidots skeitparks ar dažādām rampām sportošanai ar skrituļdēļiem, velosipēdiem, skrituļslidām. Kompleksa teritorijā ir izveidota arī ugunskura-atpūtas vieta. Mūsu skola ir ziemas sporta veidu skola, tāpēc padomājām arī par to, lai pēc sportiskiem pasākumiem būtu vieta, kur iekurināt ugunskuru, sasildīties un pasēdēt. Tāpat ir izveidots paaugstinājums ar vietu skatītājiem. Visu papildina labiekārtotā apkārtne, izvietotie soliņi un atkritumu tvertnes.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 06.09.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA
ILZES DAUGIALLO foto