Svētdien, 4. septembrī, Madonas katoļu draudzē viesojās Romas katoļu baznīcas Rīgas arhibīskaps metropolīts Zbigņevs Stankevičs.
Tā bija bīskapa ikgadējā vizitācija pie draudzes, kuras laikā arhibīskaps vadīja dievkalpojumu, sniedzot iestiprināšanas sakramentu tiem, kas tam sagatavojušies. Pēc Sv. Mises baznīcas dārzā turpinājās draudzes dārza svētki un saviesīgas sarunas.
To, ka jaunais arhibīskaps (amatā ordinēts pagājušā gada 8. augustā) ir īpaša personība – dziļi inteliģents un izglītots, vienlaikus – vienkāršs un pieejams, sajuta ikviens klātesošais – katram, kas pēc dievkalpojuma pakavējās baznīcas dārzā, viņš pienāca klāt un aprunājās.
– Jūsu draudze ir dzīva, un tā attīstās, – atzina Zbigņevs Stankevičs. – Lai Dievs to svētī, lai viss top jauns!
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 06.09.2011.
Autore: INESE ELSIŅA
AUTORES foto