Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Apkure sākusies, siltumu var regulēt

Redakcija

Autors • 15.10.2007.

Burtu lielums

ARONAS pagastā siltumtīklu uzņēmums "Kusas nami" apkuri Kusas centrā nodrošina kopš
7. oktobra. – Mūsu ziņā ir Kusas pamatskola, skolas sporta zāle, pirmsskolas izglītības iestāde "Sprīdītis", kā arī visas daudzdzīvokļu mājas, – informē uzņēmuma vadītājs Guntars Ābols.

Mums ir viena katlumāja, kurinām ar malku, tarifi cēlušies kā katru gadu, tie ir saskaņoti ar regulatoru un spēkā stājušies ar 1. oktobri. Ražojam gan siltumu, gan silto ūdeni – pa vasaru gan ne, tikai ziemā. Malka sagatavota visai apkures sezonai, pilnībā nodrošināts process. Daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji pieteicās paši, lai arī tur sāktos apkure, neviens viņiem to neuzspieda. Kad prasīja, pieslēdzām siltumu. Pozitīvi, ka arī mājās ir ierīkoti skaitītāji, ar ko regulēt siltumu savos mājokļos. Var uz kādu laiku arī noslēgt pavisam. Tātad katra māja var noregulēt savu siltumu, tāpat skola, sporta zāle. Viena māja gan vēl nav pieslēgta, tur jānoregulē siltummezgls. Tas attiecas arī uz privātajām mājām.

Autore: ASTRA ZAGORSKA


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px