Mācību iestādēm, kas 2011./2012. mācību gadā vēlas piedalīties atbalsta programmā "Skolas auglis", līdz 15. septembrim ir jāpiesakās Lauku atbalsta dienestā (LAD).
Šogad programmas ietvaros augļus un dārzeņus saņems skolēni no 1. līdz 9. klasei, nevis kā pagājušajā mācību gadā no 1. līdz 6. klasei. Augļus un dārzeņus izdalīs trīs reizes nedēļā. Skolas var pieteikties, sūtot informāciju uz e-pasta adresi [email protected], norādot skolas nosaukumu, adresi, 1. klašu un 2.-9. klašu skolēnu skaitu un kontaktinformāciju. Informācija par atbalsta programmu, kā arī par informatīvajiem semināriem un atbalsta programmas aktivitātēm pieejama LAD mājas lapā sadaļā "ES atbalsts/tirgus veicināšanas pasākumi".
Autore: I. SMILGA