Vērīgākie „Stara" lasītāji būs pamanījuši, ka vasarās, nu jau piekto gadu, laikraksta komandai uz atvaļinājuma laiku pievienojas maketētājs Matīss Maltisovs. Šobrīd viņš ir gatavs uzsākt 2. studiju gadu Ventspils Augstskolā, kur apgūst elektronikas programmu. Savukārt tie, kas interesējas par mūziku, pasākumiem, Matīsu pazīst kā dīdžeju M-MAT.
Matīss Maltisovs atklāja, kā pievērsies savam hobijam: – Ar DJingu sāku nodarboties 2007. gadā, kad ar Aigaru Ruņģi sarunājām, ka pamācīšos pie viņa, jo viņam bija nepieciešamais aprīkojums. Viņš arī ielika manus DJinga pamatus. Man vienmēr bija gribējies darboties mūzikas jomā, mājās stāvēja lenšinieki, vecie aparāti, uz kuriem arī klausījos mūziku. Tā radās vēlme radīt mūziku pašam, ne tikai klausīties. Protams, tajā laikā apmeklēju arī pasākumus, kuros mūziku lika dīdžeji. Uz pirmo diskotēku aizgāju 13 gadu vecumā. Sākumā vecāki bija skeptiski par šo nodarbi, sakot, ka paspēlēšu un apniks. Taču ir pilnīgi otrādi, un tagad vecāki ar to jau ir apraduši.
M-MAT pats ilgi brīnījies, ka neilgi pēc pirmo soļu speršanas DJinga pasaulē viņš jau uzaicināts piedalīties Vislatvijas dīdžeju sporta spēlēs. Šis pasākums pirmo reizi tika sarīkots 2007. gadā, lai dīdžeji, kas iepriekš diskutējuši domubiedru grupās, iepazītos klātienē, dalītos pieredzē, atrādītu, ko māk, kā arī pasportotu un atpūstos.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.09.2011.
Autore: LAURA VOITIŅA
Foto no personiskā arhīva