Jūlija sākumā „Starā" jau rakstījām par iedzīvotāju sūdzību saistībā ar demontēto kāpņu daļu, kas no Akmeņu ielas veda uz Brāļu kapiem.
Kāpnes tika nojauktas saskaņā ar Akmeņu ielā veikto rekonstrukciju. Darbus ielā veica pilnsabiedrība „Svente holding" un „Valmeks". Kaut arī ielai jau tika uzklāts asfalts un arī marķējums daļēji ir uzvilkts, kāpnes, kā arī blakus esošā īpašuma sēta nebija pilnībā uzstādīta. Šobrīd darbi gan uz priekšu nedaudz ir pavirzījušies. Materiāli kāpņu uzstādīšanai ir atvesti, un drīzumā sāksies darbs pie to izbūves.
Rekonstrukcijas darbi, kas bija paredzēti projektā, Akmeņu ielā kopumā ir pabeigti, taču, kā jau daudzi autobraucēji būs pamanījuši, asfalta segums brauktuvei ir uzklāts nekvalitatīvi, jo ir nelīdzens.
– Ar būvnieku noslēgtais līgums paredz divus variantus: vai nu likt plēst asfaltu nost un klāt no jauna, vai atstāt tādu, kāds tas ir, bet par darbu nemaksāt. Par vienu no šiem variantiem būs jāizšķiras, – par iespējamiem turpmākajiem risinājumiem stāstīja Madonas novada pašvaldības attīstības nodaļas vadītājs Nauris Volkovs.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto