MĀRCIENAS pamatskola par spīti nesen notikušajai ugunsnelaimei, kas izpostīja galvenā korpusa jumtu, jaunajam mācību gadam ir gatava, pastāstīja pamatskolas direktore Aldona Gudrīte.
Šobrīd skolotāji un tehniskie darbinieki nepagurdami strādā, lai kabineti būtu sakārtoti un gatavi pēc vasaras brīvlaika sagaidīt atpakaļ skolēnus.
– 1. septembrī ar skolēniem un vecākiem tiksimies jau pulksten 9 skolas zālē. Pēc kopīgā pasākuma vecāki ir aicināti palikt uz informatīvu tikšanos ar pagasta pārvaldes vadītāju un skolas darbiniekiem. Tiks gan pārrunāti jautājumi par remontdarbiem, gan iepazīstināti jaunie skolotāji, kas šajā mācību gadā pie mums uzsāks darbu. Kolektīvam pievienosies jauna vēstures skolotāja Maira Laure un mūzikas skolotāja Anita Melnupa. Abas ir lieliskas sava darba darītājas tepat no novada, – atklāja Aldona Gudrīte.
Autore: LAURA VOITIŅA