Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

1. septembri gaida ar optimismu

Redakcija

Autors • 29.08.2011.

Burtu lielums

MĀRCIENAS pamatskola par spīti nesen notikušajai ugunsnelaimei, kas izpostīja galvenā korpusa jumtu, jaunajam mācību gadam ir gatava, pastāstīja pamatskolas direktore Aldona Gudrīte.

Šobrīd skolotāji un tehniskie darbinieki nepagurdami strādā, lai kabineti būtu sakārtoti un gatavi pēc vasaras brīvlaika sagaidīt atpakaļ skolēnus.
– 1. septembrī ar skolēniem un vecākiem tiksimies jau pulksten 9 skolas zālē. Pēc kopīgā pasākuma vecāki ir aicināti palikt uz informatīvu tikšanos ar pagasta pārvaldes vadītāju un skolas darbiniekiem. Tiks gan pārrunāti jautājumi par remontdarbiem, gan iepazīstināti jaunie skolotāji, kas šajā mācību gadā pie mums uzsāks darbu. Kolektīvam pievienosies jauna vēstures skolotāja Maira Laure un mūzikas skolotāja Anita Melnupa. Abas ir lieliskas sava darba darītājas tepat no novada, – atklāja Aldona Gudrīte.

Autore: LAURA VOITIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px