1. septembrī izveidojusies laba tradīcija – pēc skolas zvana un svētku uzrunām skolēni kopā ar vecākiem un vecvecākiem apmeklē muzeju.
Šā mācību gada sākumā pirmklasniekiem, viņu mammām un tētiem ir iespēja ievingrināt roku rakstīšanā ar tintes spalvu, kopā ar vecvecākiem atcerēties skolas gadus. Ar savu fototehniku – fotografēšanās pagājušā gadsimta skolas solā, dažādu gadu skolas cepurēs. Iespēja fotografēties „cepuru salonā", „ģimenes mājā" vai „zelta" rāmī. Šos fotosalonus iecienījuši arī vecāko klašu audzēkņi. Pirmklasnieki ar Varis Toys konstruktoru varēs būvēt savas sapņu pilis.
Izstāžu zālēs vēl apskatāmas izstādes: „Madonai 85 gadi un vairāk", „Rudenājas sapņi", Anitra Bērziņa „Manas pašgleznotās gleznas", vestibila vitrīnās informatīva literatūra – „Uzmanību – sēnes!". Atvērts muzeja krājums Skolas ielā 12, apskatei senie sadzīves priekšmeti, gleznu un apģērbu kolekcijas.
Ieeja 1. septembrī – bez maksas.
Ielu rekonstrukcijas dēļ ieeja izstāžu zālēs no pagalma puses.
Autore: ZINA APSĪTE,
muzeja izglītojošā darba vadītāja