Šosvētdien ar pirmo desmit ģimeņu uzstāšanos tika atklāta LNT dziedošākā un skanīgākā projekta „Dziedošās ģimenes" trešā sezona.
Projekts ilgs 15 svētdienas, un aizvakar notika pirmais pusfināls. Tajā tika noskaidrotas tās sešas ģimenes, kuras kopā ar nākamās svētdienas, 4. septembra, sešām pusfināla uzvarētājām 11. septembrī uzsāks dalību Lielajos dziedāšanas svētkos un turpinās cīņu par labākās un skanīgākās ģimenes titulu, kura saņems galveno balvu – 5000 eiro.
Projekta vadītāju stafeti no Laura Reinika šogad pārņēma dziedātājs Normunds Rutulis kopā ar meitu Lindu. Kā ierasts, par šova „Dziedošās ģimenes" patronesi izraudzīta bijusī Latvijas Valsts prezidente Vaira Vīķe-Freiberga, taču veselības problēmu dēļ viņa šova atklāšanā piedalīties nevarēja.
Pirmajā raidījumā savas prasmes demonstrēja Ādamsonu ģimene no Sidgundas, Freipiču ģimene no Talsiem, Bērziņu ģimene no Kokneses, Briediņu ģimene no Alūksnes novada, Indersonu ģimene no Aizkraukles, Knapšu ģimene no Liepājas, Putņu ģimene no Rīgas, Railu-Budēvicu ģimene no Jūrmalas, Sprukuļu ģimene no Viļakas, bet ar 10. kārtas numuru uzstājās mūsu kaimiņu novada pārstāvji – varakļānieši Šminiņu ģimene: tētis Ivars, mamma Vineta, meitas Enita un Roberta, dēli Ernests un Haralds, talkā pieaicinot māsīcas Madaru un Paulu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 30.08.2011.
Autore: BAIBA MIGLONE