Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Policijas hronika no 25. līdz 27. augustam

Redakcija

Autors • 29.08.2011.

Burtu lielums

25. augustā
Pulksten 18.35 Mārcienas pagastā četri pagaidām nenoskaidroti jaunieši iegrūduši grāvī 11 gadu vecu zēnu, kas braucis ar velosipēdu. Pēc notikušā visi četri „varoņi" metušies bēgt. Mediķi zēnam konstatējuši roku un kāju nobrāzumus. Policijā uzsākta lietas materiālu pārbaude.

Spraigi notikumi risinājušies Mārcienā, kur Meža ielā skaļi konfliktējušas vairākas sievietes. Konflikta atrisināšanā iesaistīti arī policijas darbinieki, un reģistrēta informācija par četriem ar šo konfliktu saistītiem notikumiem.
Viss sācies 25. augusta pēcpusdienā pulksten 15, kad kāda Mārcienas iedzīvotāja, 1976. gadā dzimusi sieviete, konstatējusi, ka kāda viņas vienaudze piesavinājusies dažādas mantas, kas atradušās viņas dzīvoklī. Ap pulksten 17 persona, kas mantas piesavinājusies, ar alus pudeli iesitusi pa vēderu 1966. gadā dzimušai Meža ielas iedzīvotājai un ar kāju iespērusi viņas meitai. Savu rīcību viņa skaidro ar to, ka 1995. gadā dzimusī jauniete izlamājusi un fiziski aizskārusi viņas radinieci, 1955. gadā dzimušu sievieti. Pagaidām viss beidzies ar to, ka pulksten 21 policijā saņemta informācija no ārstniecības iestādes. Mediķi informējuši, ka pulksten 19 snieguši medicīnisko palīdzību konfliktā iesaistītajai 1976. gadā dzimušajai sievietei, kas iepriekš piesavinājusies mantas un ar alus pudeli iesitusi 1966. gadā dzimušajai sievietei. Viņai konstatēts alkohola reibums un deguna kaula lūzums. No tālākas medicīniskas palīdzības viņa atteikusies. Tagad policijai nāksies šķetināt notikumus un, iespējams, ieguldīt vairākas dienas darba, lai tiktu skaidrībā par notikušo un sauktu pie atbildības personas, kurām par visu šo jezgu nāksies atbildēt.

26. augustā
Pulksten 11.15 Indrānu pagastā, autoceļa Lubāna-Švāns 2. kilometrā, velosipēdu 1,45 promiļu alkohola reibumā vadījis 1951. gadā dzimis Indrānu pagasta iedzīvotājs.

27. augustā
Pulksten 13 Liezēres pagastā, autoceļa Cēsis-Vecpiebalga-Madona 23. kilometrā, 1987. gadā dzimis Liezēres pagasta iedzīvotājs, vadot automašīnu Audi 100, apdzīšanas manevra laikā aizķēra tai pašā virzienā braucošo automašīnu Toyota Verso. Automašīna Toyota nobrauca no ceļa braucamās daļas un ietriecās elektrolīnijas stabā. Cilvēki negadījumā nav cietuši. Bojātas automašīnas un stabs.

Informāciju sagatavoja: DACE JUKĀMA,
VP Vidzemes reģiona pārvaldes
Prevencijas grupas vecākā inspektore

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px