Pirmdienas rītā ziņu portāli ziņoja, ka lidsabiedrības „Ryanair" lidmašīnas reisā no Briseles uz Rīgu radušās tehniskas problēmas, tādēļ lidostā bija izsludināta paaugstināta gatavība sagaidīt šo reisu. Gaisa kuģis pulksten 12.38 veiksmīgi nosēdās Rīgas lidostā, lai gan plānotais ielidošanas laiks bija pulksten 10.15.
Starp šī reisa pasažieriem bijām arī mēs – divi jaunieši no Madonas. No Briseles mums vajadzēja izlidot pulksten 6.50. Visi sakāpām lidmašīnā un bijām pārliecināti, ka lidojums tūlīt sāksies un lidmašīna pacelsies gaisā. Tad es aizmigu, tādēļ nezinu, vai bijām izbraukuši uz skrejceļa vai ne. Pamostoties bija sajūta, ka esam jau Rīgā, jo visi ar bagāžu devās uz izejām. Taču izrādījās, ka joprojām atrodamies turpat Briseles lidostā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.08.2011.
Autori: GINTA un ARNOLDS
no Madonas