Jūnija beigās tika noslēgti līgumi ar pilnsabiedrību „Ceka M" par Ceriņu, Rīgas, Dārza, Skolas, Upes un Blaumaņa ielas rekonstrukciju Madonas pilsētā.
Atšķirībā no dažiem citiem ceļu būves uzņēmumiem šīs pilnsabiedrības rosīšanos pilsētā varēja pamanīt jau visai drīz pēc līgumu noslēgšanas. Madonas novada pašvaldības attīstības nodaļas vadītājs Nauris Volkovs atzina, ka „Ceka M" un pilnsabiedrība „8CBR un Rubate", kas rekonstruē tranzītceļa posmu Saules ielā, kā arī tā saucamo Pļaviņu apli, ir teju vienīgie būvnieki, kas pašvaldības attīstības projektos strādā atbilstoši laika grafikam.
Neraugoties uz pilnsabiedrības strādīgumu, vairāki pilsētas iedzīvotāji ir pauduši izbrīnu par to, kādēļ bija nepieciešams demontēt caurteku, kas bija iebūvēta Skolas ielas tiltā pār Biržupīti. Kaut arī tai bija vairāk nekā 70 gadu, caurteka nebija bojāta, un pirms dažiem gadiem to vēl iebetonēja. Šī iemesla dēļ būvnieki vairākas dienas ar maziem panākumiem centās to saskaldīt. Vai tā nav lieka līdzekļu izšķērdēšana?
Nauris Volkovs atzina, ka caurteka, kas būvēta Ulmaņlaikos, tiešām bijusi neskarta, taču tās izmērs ir bijis par šauru, jo paredzēts laika posmā, kad pa ielām biežāk pārvietojās ar zirgiem nekā ar auto.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 25.08.2011.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
OĻĢERTA SKUJAS foto