16. un 17. augustā Jūrmalā, Dzintaros, noslēdzās Latvijas jaunatnes čempionāts pludmales volejbolā. Ilze Rubule un Andra Kalniņa spēlēja lieliski.
Pretiniecēm neatstājot nekādas cerības, viņas izcīnīja vietu finālā, kur gan nācās atzīt Rīgas volejbola skolas meiteņu pārākumu (9 : 15; 8 : 15). Rezultātā Ilzei un Andrai –
pārliecinoša 2. vieta un sudraba medaļas Latvijas jaunatnes pludmales čempionātā.
Finālā meitenēm piedalījās 22 spēlētāju pāri (priekšsacīkstēs – 48).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 23.08.2011.
Autors: JĀNIS SUDĀRS,
Madonas BJSS volejbola treneris
Foto no pasākumu arhīva