Jaunajam mācību gadam gatavojas arī Murmastienes pamatskolā, kur, līdzīgi kā vairākās Madonas novada izglītības iestādēs, šoruden mainīsies skolas vadība. Ilggadējā Murmastienes pamatskolas direktore Tāle Greine ir nolēmusi doties pensijā, un par direktores pienākumu izpildītāju ir apstiprināta līdzšinējā direktores vietniece Inguna Pelša.
– Šogad mūsu skolā mācīsies ap 65 skolēni, neskaitot pirmsskolas vecuma bērnus. Tas ir nedaudz mazāk nekā iepriekšējā gadā, jo pavasarī skolu beidza skaitliski liela 9. klase, bet mācības šoruden uzsāks tikai pieci pirmklasnieki, – uzsver Inguna Pelša. – Jau otro mācību gadu būs apvienotās klases, pagaidām tas skāris tikai sākumskolu, tomēr pakāpeniski tas nonāks arī līdz pamatskolas klasēm. Līdz šim mums gan bija tā, ka, neraugoties uz apvienotām klasēm, pamatpriekšmetus – latviešu valodu, matemātiku, angļu valodu – varējām mācīt atsevišķi, un tas, protams, ir no liela svara.
Arī šogad mums darbosies pirmsskolas vecuma bērnu grupas, kuras apmeklē 3-4 un 5-6 gadus veci bērni, kopā ap 20 bērnu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.08.2011.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
OĻĢERTA SKUJAS foto