Vairāki „Stara" lasītāji ir jautājuši, kur palikusi „Stara" Medus loterija, ko kopā ar biteniekiem rīkojām rudeņos.
Ar Latvijas Biškopības biedrības Madonas nodaļas aktīvajiem un atsaucīgajiem biteniekiem nodibinājām labu sadarbību laikā, kad Medus loteriju laikraksta „Stars" abonentiem rīkojām kā atsevišķu pasākumu vasaras noslēgumā.
Saldo balvu izloze notika arī bišu dravās, un esam viesojušies pie bitenieka Jāņa Puriņa zemnieku saimniecībā „Jaunspieķi" Cesvaines novadā, pie Sigitas un Jāņa Stafeckiem „Kalna-Maruškās" Sarkaņu pagastā, Tālivalža Sprūdža „Pļaviņās" Murmastienes pagastā, Edgara Kramfta saimniecībā „Rutuli" Bērzaunes pagastā un citur, loterijas izloze ir notikusi arī bijušajā tirgus, tagad – Saieta, laukumā pie strūklakas.
Jāteic, ka beidzamajos gados medus balvas, tāpat kā dāvanu kartes, varēja laimēt „Stara" abonementu loterijā, kas tradicionāli tiek rīkota katra gada sākumā – janvārī. Taču šogad atkal esam nolēmuši kaut ko pamainīt un jau tagad sagādājuši saviem abonentiem 10 saldās, veselīgās mūsu vietējā medus balvas, kuras izlozēsim 4. oktobrī. Lai laimētu spainīti medus (1,4 kg), jums jāabonē „Stars" vismaz 3 šā gada mēnešiem un no laikraksta izgrieztā un aizpildītā loterijas dalībnieka anketa jāatsūta vai jāatnes uz „Stara" redakciju līdz 30. septembrim (pasta zīmogs). Anketas sāksim publicēt 1. septembrī.
Kā apgalvo tautas medicīna, tuvojoties ziemai, medus palīdz nostiprināt imunitāti un turēties pretim vīrusiem, bet stipra veselība ir galvenā lieta, kas nepieciešama mums visiem
Loterijas atļaujas Nr. 5319.
Autore: BAIBA MIGLONE
OĻĢERTA SKUJAS foto