Tūlīt būs apritējuši 22 gadi, kopš triju valstu – Latvijas, Lietuvas un Igaunijas – centieni pēc brīvības apvienojās miermīlīgā masu demonstrācijā „Baltijas ceļš".
Godinot „Baltijas ceļa" dalībniekus un viņu spēju panākt savu galveno mērķi, 23. augustā pulksten 18 Madonas kultūras namā norisināsies senioru koru un deju kolektīvu koncerts, ko visi laipni aicināti apmeklēt. Kā informēja Madonas kultūras nama mākslinieciskās daļas vadītāja Ināra Cakule, tajā piedalīsies: senioru kori „Labākie gadi" (Koknese), „Atvasara" (Krustpils), „Septiņkalne" (Rēzekne), „Ābele" (Cēsis), „Mantojums" (Madona), retro deju kolektīvs „Reveranss" (Gulbene), senioru deju kolektīvs „Jāņukalns" (Kalsnava) un „Madonas dāmas" (Madona).
Savukārt pēc koncerta apmeklētāji varēs doties uz Mīlestības graviņu nolikt svecītes ap strūklaku (lūgums skatītājiem katram paņemt pa svecītei līdzi no mājām), vienojoties visiem rokās. Stāvot cits citam blakus, varbūt labāk izjutīsim solidaritāti un vienotību, kas bija vadmotīvi „Baltijas ceļā". Arī vēl šodien ir lietas, par ko aizdomāties, labas domas, ko vēlēt Latvijai, un svarīgi mērķi, kas visiem kopā jāsasniedz.
Autore: LAURA VOITIŅA