Šodien pulksten 10 notiks Madonas novada pašvaldības domes ārkārtas sēde. Tajā tiks lemts par divu Madonas novada izglītības iestāžu direktoru apstiprināšanu, „Staru" informē Madonas novada domes priekšsēdētāja vietniece Daiga Elga Ābola.
Kā esam informējuši jau iepriekš, Madonas novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē 28. jūlijā deputāti nolēma uz Ļaudonas vidusskolas un Degumnieku pamatskolas direktoru amatiem izsludināt atkārtotu pieteikšanos. Dokumentus varēja iesniegt līdz 10. augustam, pretendentiem tika izvirzītas vairākas prasības – augstākā pedagoģiskā (akadēmiskā vai profesionālā) izglītība; pieredze audzināšanas darbā; iemaņas darbā ar datoru (Word, Excel), bet kā priekšrocība tika minēta pieredze vadošā amatā un svešvalodas (angļu valodas) zināšanas. Vēlamas B kategorijas autovadītāja tiesības.
Piektdien notika pretendentu atlases intervijas, ko veica Madonas novada pašvaldības domes izglītības un kultūras komiteja. Uz Ļaudonas vidusskolas direktora amatu tika saņemti septiņi pieteikumi, uz Degumnieku pamatskolas direktora amatu – pieci.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 16.08.2011.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA