Madonas novada pašvaldības domes kārtējā sēdē tika lemts par konfiscētās nekustamās mantas kompensāciju.
Madonas novada pašvaldība saņēma Z. K. pilnvarotās pārstāves iesniegumu par nelikumīgi atsavinātās (konfiscētās) mantas kompensācijas aprēķināšanu un izmaksu.
Iesniedzēja iesniegumā norādīja, ka Z. K. nepieciešama aprūpe pēc slimības. Aprūpei nepieciešami naudas līdzekļi medikamentu iegādei un rehabilitācijai. Tāpēc iesniedzēja lūdza aprēķināt un piešķirt kompensāciju par nelikumīgi atņemto kustamo mantu. Iesniegumā norādīja, ka par nekustamās mantas kompensāciju tiks iesniegts atsevišķs iesniegums.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 16.08.2011.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS