Arī Madonas novada vēlēšanu komisija, pamatojoties uz Centrālās vēlēšanu komisijas instrukciju „Vēlēšanu iecirkņu komisiju izveidošana republikas pilsētās un novados" un gatavojoties 11. Saeimas vēlēšanām šā gada 17. septembrī, laikā no 5. līdz 19. augustam (ieskaitot) ir izsludinājusi vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļu kandidātu pieteikšanu.
– Pieteikumus saņemam jau no pirmajām dienām. Atsaucība ir liela. Aktīvi kandidātus darbam vēlēšanu iecirkņu komisijās ieteic Madonas pilsētā, Bērzaunes pagastā, Vestienas pagastā, Praulienas pagastā, kā arī dažos citos. Tiek ieteiktas gan kandidatūras ar lielu vēlēšanu komisijas darba pieredzi, gan jauni kandidāti. Pieteikumus pārsvarā saņemam no vēlētāju grupām, kā arī tos ir iesnieguši vairāki novada vēlēšanu komisijas locekļi. No reģistrētajām politiskajām organizācijām (partijām) pagaidām neviens pieteikums nav saņemts, bet līdz 19. augustam vēl ir laiks, un varbūt vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļu kandidātu pieteikumus iesniegs arī partijas, – vaicāta par vēlēšanu iecirkņu komisiju locekļu kandidātu pieteikumu iesniegšanu, „Staram" uzsver Madonas novada vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Ilva Šulmane.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 13.08.2011.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
OĻĢERTA SKUJAS foto