Pirms kāda laika „Stara" redakcijā ar sūdzību vērsās divi vīrieši. Viņi bija pusdienojuši kādā no Madonas sabiedriskās ēdināšanas uzņēmumiem un uzskatīja, ka pasniegtā ēdiena kvalitāte un garša neatbilst tam, ko varētu piedāvāt klientiem.
Tā kā ēdiens (konkrēti – aukstā zupa), viņuprāt, bija neēdams, abi vīrieši vēlējās, lai pakalpojuma sniedzējs atdod naudu, taču nedz ar ēdināšanas uzņēmuma personālu, nedz īpašnieku kopēju valodu atrast neizdevās. Viņi apgalvoja, ka negaršīgs ēdiens konkrētajā uzņēmumā nav retums. Viņi arī norādīja, ka ārvalstīs attieksme pret klientu ir pavisam citādāka – daudz pretimnākošāka.
Ar jautājumu, kā šajā situācijā rīkoties pakalpojuma sniedzējam un tā saņēmējam, vērsāmies gan Patērētāju tiesību aizsardzības centrā (PTAC), gan Pārtikas un veterinārajā dienestā (PVD).
PTAC skaidroja, ka centrs uzrauga tikai rūpniecības preču grupu, bet jautājumi par pārtiku ir PVD kompetencē.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 13.08.2011.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS