Madonas novada pašvaldības domes ārkārtas sēdē 28. jūlijā, kā esam rakstījuši jau iepriekš, tika apstiprināti vairāki skolu direktori, bet uz Ļaudonas vidusskolas un Degumnieku pamatskolas direktora amatu deputāti nolēma izsludināt atkārtotu pieteikšanos. Pretendenti dokumentus varēja iesniegt līdz 10. augustam.
– Uz Ļaudonas vidusskolas direktora amatu ir saņemti septiņi pieteikumi, uz Degumnieku pamatskolas direktora amatu – pieci, – „Staru" informē Madonas novada pašvaldības domes izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne.
Vakar notika pretendentu atlases intervijas, ko veica Madonas novada pašvaldības domes izglītības un kultūras komiteja, uzaicinot attiecīgo pagastu pārvalžu vadītājus un vispārizglītojošo izglītības iestāžu padomes priekšsēdētājus. Ja komiteja spēs vienoties par kandidatūru virzīšanu apstiprināšanai Ļaudonas vidusskolas un Degumnieku pamatskolas direktora amatā, iespējams, tiks sasaukta domes ārkārtas sēde, jo lēmums par izglītības iestāžu vadītāju iecelšanu amatā jāpieņem Madonas novada pašvaldības domei, lai apstiprinātu direktorus Ļaudonas vidusskolā un Degumnieku pamatskolā.
Katrā ziņā līdz 1. septembrim vairs nav tālu. Cerams, ka atkārtotā pieteikšanās noslēgsies ar konkrētu rezultātu un deputāti spēs izvēlēties labāko kandidatūru.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA