ĒRGĻU novada centrā, kur siltumu nodrošina vairāki uzņēmumi, komunālo pakalpojumu uzņēmums SIA "Ūdas" šonedēļ sācis apkures sezonu. – Siltumu saņem tie objekti un tie iedzīvotāji, kas to ir vēlējušies, vienīgi Ērgļu arodvidusskola vēl nav to lūgusi, – saka SIA "Ūdas" valdes loceklis Dainis Daugulis, – neprasām jau rakstisku iesniegumu, sarunājam tāpat, mutiski.
Vienu katlumāju iedarbinājām pasen, jo siltumu vajadzēja kultūras namam remonta laikā, bet dzīvokļus sākam apsildīt šonedēļ. Mums ir četras katlumājas, bet neesam vienīgie šī pakalpojuma piedāvātāji. Dažām mājām ir autonomās katlumājas. Savus katlus kurinām ar malku un šķeldu. Tā sagādāta pietiekamā daudzumā. Regulatora apstiprinātie tarifi šosezon ir augstāki. Tagad – vairāk nekā 28 lati par megavatstundu.
Autore: ASTRA ZAGORSKA