Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aizvadīts 3. dambretes festivāls

Redakcija

Autors • 08.08.2011.

Burtu lielums

Jau trešo gadu Vecsaikavā uz dambretes festivālu „Šulmaņu pirtsstūris" pulcējās dambretes spēles entuziasti, lai absolūtajā vērtējumā cīnītos par meirānieša Valda Masa ceļojošo kausu, bet seniori virs septiņdesmit gadiem – par saikavieša Mārtiņa Šulmaņa ceļojošo kausu, kas tika izcīnīts jau 37. reizi un pabijis šajā laikā gandrīz visos republikas novados.

Šogad dambretistu ģeogrāfiju sacensībās papildināja seši cēsnieki, bet ikgadējie viesi viļānieši ieradās četru cilvēku sastāvā. Masveidības rekords tika uzlabots līdz 19, jo astoņiem Madonas novada dambretistiem piepulcējās arī Lubānas novada nacionālais meistars Valdis Mass.
Sacensības diemžēl notika ar nepiemērotu laika kontroli – tikai desmit minūtes katram dalībniekam vienai partijai, kārtu skaits – astoņas, jo daudziem spēlētājiem bija jāpaspēj uz kapusvētkiem un šlāgerfestivālu Madonā.
Jau ar starta kārtām par līderi izvirzījās Latgales atklātā čempionāta uzvarētājs no Līgatnes Juris Neimanis un noslēgumā ar sešām uzvarām astoņās cīņās kļuva par Valda Masa kausa ieguvēju, zaudējumu piedzīvojot vien pret kausa dāvātāju un „miera līgumu" noslēdzot ar dzelzavieti Jāzepu Juhneviču.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 09.08.2011.

Autors: MĀRTIŅŠ ŠULMANIS

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px