Divas sestdienas pēc kārtas Madonas pilsētas estrāde bija ļaužu pārpilna. Vispirms 23. jūlija vakarā vairākus tūkstošus skatītāju pulcēja brīvdabas izrāde „Grēku kalna dēkaiņi", bet nedēļu vēlāk par vienu no visvairāk apmeklētiem pasākumiem pēdējos gados Madonas pilsētā kļuva Latvijas šlāgermūzikas festivāls „Latvijas Radio2 Zelta šlāgeris".
Tūkstošiem skatītāju sestdien bija sanākuši Madonas estrādē, lai klausītos populārās šlāģermūzikas grupas un iemīļotos šlāgerdziesmu izpildītājus, baudītu jauko sestdienas vakaru, atcerētos savu un joprojām populāro šlāgerizpildītāju jaunību un dejotu līdz rīta gaismai.
Koncerta, kas sākās piecos pēcpusdienā un turpinājās līdz pat pulksten 23, noslēgumā Guntis Skrastiņš solīja, ka „Zelta šlāgera" festivāla norises vieta arī nākamajos gados varētu būt Madona, ja jau šeit ir tik liela interese un tāds Madonas novada pašvaldības atbalsts, uz ko skatītāji atbildēja ar sirsnīgiem aplausiem un skaļiem saucieniem: „Jā!", bet estrādes kalnā sēdošie sāka skandināt: „Ceļapīters rullē!", „Novada dome rullē!", „Jānis rullē!"
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 02.08.2011.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
OĻĢERTA SKUJAS foto