Ikviens slēpotājs zina, kas ir vasaras slēpošana uz "riteņiem", jo treniņos un sacensībās dodas rollerslēpošanas asfaltētajās trasēs. 30. jūlijā Madonas sporta un atpūtas bāzes „Smeceres sils" trasēs Latvijas slēpošanas savienība rīkoja Latvijas čempionātu rollerslēpošanā brīvajā stilā.
Sacensības Madonā vienlaikus bija arī „Rollertour" četru sacensību sērijas pirmais posms.
Piedalījās dalībnieki ne tikai no Rīgas, Madonas, Cēsīm, Krāslavas, Aizkraukles, Alūksnes, Ogres, Viļakas, Pļaviņām, Talsiem, Valmieras, bet arī no Lietuvas un Igaunijas sporta skolām un klubiem.
Par sacensību norisi gādāja galvenais tienesis Mārtiņš Niklāss, čempionāta gaitu komentēja Ivars Bācis.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 02.08.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
INGUNAS EGLĪTES foto