3. augustā pulksten 12 Madonā, Augu ielā 27, pie Madonas jauniešu iniciatīvu centra „Burbulis” tiks atklāts strītbola un ielu vingrotāju laukums.
Esam jau rakstījuši, ka iespēju veidot minēto laukumu Madonas jauniešu iniciatīvu centrs guva, piedaloties projektu konkursā un saņemot milzīgu cilvēku atsaucību balsojumos.
Publisko projektu konkursam „Labiedarbi.lv” projektu „Iekustini kvartālu” aprīlī iesniedza Madonas jauniešu iniciatīvu centra „Burbulis” vadītāja Agija Vāgnere. Projekta ieviešanas rezultātā tika paredzēts izveidot sportiskām aktivitātēm pielāgotu vietu, kurā būtu strītbola laukums, kā arī jauniešu vidū popularitāti guvušo ielu vingrotāju treniņu vieta. Madonā šobrīd aktīvi darbojas jauniešu entuziastu grupa, kas nodarbojas ar ielu vingrošanu un basketbola spēlēšanu skolas sporta zālē. Strītbola un ielu vingrotāju laukuma atklāšanā 3. augustā pulksten 12 piedalīsies arī viņi, sniedzot gan paraugdemonstrējumus, gan noorganizējot sacensības klātesošajiem.
Autore: INESE ELSIŅA