Sestdien, 30. jūlijā, Vestienas muižas kompleksā un parkā plenēra „Laisma” noslēguma pasākumā piedalīsies arī tēlnieks Ojārs Feldbergs.
Kā laikrakstu informē Madonas novada domes kultūras darba organizatore Inga Arāja, iecerēts, ka uz Vestienu no Pedvāles brīvdabas mākslas muzeja sestdien atbrauks tā direktors Ojārs Feldbergs. Tēlnieks Vestienā iestādīs Pedvāles Akmens sēklu, ko būs atvedis no Kurzemes. Līdz šim Ojāra Feldberga performance „Latvijas Akmens sēklas stādīšana” īstenojusies Norvēģijā, Briselē, Venēcijā, Vjetnamā, Izraēlā, Portugālē, Zviedrijā, Argentīnā, Ēģiptē un Taizemē. Latvijā eksperimentāla akmeņu stādīšana un audzēšana kopš 2007. gada notiek Pedvālē. Tēlnieka Ojāra Feldberga vadībā šai akcijā iesaistās arvien vairāk Pedvāles muzeja viesu.
Autore: INESE ELSIŅA