Madonas BJSS jaunākās grupas (2003. g. dz.) futbolisti 21. jūnijā Valmierā aizvadīja pēdējās 3 spēles pirmajā aplī Vidzemes jaunatnes futbola čempionātā.
Vispirms, nedroši nospēlējot, tika piedzīvots zaudējums spēlē ar Gulbenes BJSS (rezultāts 0 : 5).
Otrs pretinieks bija Salacgrīvas komanda, kas čempionāta kopvērtējumā atradās blakus mūsu mazajiem futbolistiem. Sākumā pretinieki izvirzījās vadībā, bet mūsu futbolisti, parādot raksturu, atspēlējās un izcīnīja skaistu uzvaru ar rezultātu 3 : 2. Ar vārtu guvumiem izcēlās R. J uhnovičš (2), M. Stabulnieks (1).
Trešā spēle ar Smiltenes BJSS-1 komandu izvērtās līdzīga, bet pretinieki veiksmīgāk, precīzāk realizēja situācijas, kā rezultātā mūsu futbolisti piedzīvoja zaudējumu ar 1 : 3. Vienīgos vārtus guva M. Stabulnieks.
Pēc pirmā apļa Madonas BJSS ar izcīnītajiem 10 punktiem čempionāta kopvērtējumā starp deviņām komandām ieņem 5. vietu. Īpaši jāatzīmē mūsu uzbrucējs M. Stabulnieks — 8 spēlēs14 vārtu guvumi.
Vidzemes čempionāta otrā apļa spēles atsāksies augustā.
Autors: JĀNIS RUKMANIS