8. jūlijā Rīgā pie Kongresu nama notika Rīgas atklātais čempionāts ielu basketbolā jeb “Riga open—2011”.
Madonas BJSS audzēkņi uz šo turnīru bija ieradušies ar 2 komandām. U-14 vecuma grupā madonieši K. Lancmanis, E. Lazdups, E. Jesajans izcīnīja 2. vietu. Tāds pats rezultāts — 2. vieta — arī U-19 komandai: H. Finķim, M. Cīrulim, J. Zicānam.
9. un 10. jūlijā pie arēnas “Rīga” uz speciāli izveidota laukuma pēc Fiba 3 on 3 basketball oficiālajiem noteikumiem notika turnīrs 1993. g. dz. basketbolistiem. Šī turnīra uzvarētāji ieguva tiesības pārstāvēt Latviju pirmajā Fiba 3 on 3 basketball pasaules jauniešu čempionātā, kas septembrī notiks Rimini (Itālija).
Madonieši ar komandas nosaukumu “Lāči” — M. Rudovičs, M. Cīrulis, H. Finķis — apakšgrupu cīņas aizvadīja godam un kvalificējās otrajai sacensību dienai.
Ceturtdaļfinālā, iekļūstot labāko 8 komandu konkurencē, “Lāči” sīvā, ātrā spēlē pieveica “Rīdzenes” komandu ar rezultātu 13 : 8. Pusfinālā pret “Ghetto Time Junior” komandu kā īstā basketbola trillerī pie rezultāta 19:19 pretiniekiem iekrita grozā tā sauktais “zilais” metiens, un sapnis par Itāliju aizgāja secen. Vēlāk šī komanda finālā viegli uzvarēja komandu “Reigani” ar 18 :10. Mūsējie pēc ranga koeficienta palika 3. vietā.
Autors: AGNIS BEĶERIS