VARAKĻĀNU pašvaldība svecīšu vakarus septembra beigās aptvēra Sila un Šķēļu kapos, bet Stirnienes kapos tos vairāk organizējis prāvests Genādijs Alferovs.
Sila un Šķēļu kapos piedalījās bērnu estrādes ansamblis "Sinkope" ar dzeju un dziesmām, sieviešu vokālais ansamblis, – uz pasākumiem atskatījās Stirnienes tautas nama vadītāja Anita Upeniece, – bet uz Stirnienes kapiem pēc dievkalpojuma kopīgi gājām ar karogiem, tur notika aizlūgums.
Autore: ASTRA ZAGORSKA