Ar līdz šim vēl nebijušu, satura ziņā vienādu jautājumu bloku nācās strādāt Madonas novada pašvaldības domes deputātiem pagājušajā nedēļā notikušajā domes sēdē — gandrīz vai vienlaikus iesniegumus ar atlūgumiem no amata pienākumu pildīšanas pašvaldībā ir iesnieguši sešu novada izglītības iestāžu direktori.
Atlūgumu novada pašvaldībā ir iesniegusi Degumnieku pamatskolas direktore Ināra Logina, Mētrienas pamatskolas direktore Melita Grudule, Mārcienas pamatskolas direktors Visvaldis Ozoliņš, Ļaudonas vidusskolas direktore Lidija Kaufelde, Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas direktors Artis Kumsārs un Madonas mākslas skolas direktors Haralds Dirnēns.
— Mēs visi saprotam, ko izglītības iestādei nozīmē vadītāja maiņa. Tā nav tikai vienas personas nomaiņa pret citu, jo direktora darbs ir plašs un nozīmīgs un no tā atkarīga ne tikai izglītības iestādes kvalitāte. Direktoru lēmumi atteikties no pildāmā amata ir individuāli, un iesniegumos iemesli minēti atšķirīgi, kas dažos gadījumos ir saistīti ar dažādiem procesiem izglītības iestādēs, kuri ne vienmēr tiek izpausti sabiedrībai. Šie jautājumi ir skatīti arī Izglītības un kultūras jautājumu komitejā, taču uz domes sēdi vēlējāmies uzaicināt tieši skolu direktorus, lai uzklausītu viņu viedokli un argumentus, kādēļ šāds lēmums ir pieņemts, un vai nav radusies vēlme to grozīt, — klātesošos uzrunāja Madonas novada pašvaldības Izglītības nodaļas speciāliste Sarmīte Jansone.
No uzaicinātajiem bija ieradušās Mētrienas un Degumnieku pamatskolas direktores, Ļaudonas vidusskolas direktore, kā arī Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas direktors Artis Kumsārs, kurš, kā zināms, vienlaikus ir arī domes deputāts.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 07.07.2011.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 07.07.2011.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto