16. starptautiskajā pārtikas izstādē "Riga Food 2011" 7. septembrī tiks apbalvoti konkursa "Garšīgākais Latvijas medus 2011" laureāti, un pirmo trīs vietu ieguvēji saņems medaļas un diplomus.
Par garšīgāko Latvijas izstādi, kas risināsies no 7. līdz 10. septembrim, ziņo BT1 mediju koordinatore Inese Libere.
Savukārt par garšīgākā medus konkursu, kas norisināsies 30. jūlijā biškopju vasaras saieta laikā Engurē, vēsta Latvijas Biškopības biedrības (LBB) izpilddirektore Rita Bartuševica.
Konkursa "Garšīgākais Latvijas medus" mērķis ir popularizēt medu, šī veselīgā produkta daudzveidību, iepazīstināt patērētāju ar Latvijā ievākto medu, kā arī noskaidrot atzītāko medu. Arī LBB Madonas biedrības biškopji aicināti piedalīties vasaras saietā un medus konkursā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 30.06.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ