Rīt, 1. jūlijā, Rīgā, Vērmanes dārzā un Rīgas Latviešu biedrības nama četrās zālēs, sāksies IV Latvijas skolu teātru festivāls „Kustību turpinājums".
Trīs dienas festivāla norisēs piedalīsies arī Madonas novada kolektīvi: Madonas bērnu un jauniešu centra teatrālā studija „Tinte" (trīs komandas), ko vada trenere Inese Zīle, Madonas novada Barkavas pamatskolas leļļu teātris „Delveri", vadītāja Dace Caune, un Kalsnavas pamatskolas teatrālā studija „Impulss", trenere – režisore Gunta Lapsa. Varakļānu novadu festivālā pārstāvēs Varakļānu vidusskolas 5.-9. klašu teātra sporta komanda „Vilnas zeķes", trenere Jeļena Maijere, bet Lubānas novadu – Ilzes Kraukles vadītais Lubānas vidusskolas teātra pulciņš. Par iespēju piedalīties skolu teātru festivālā „Kustību turpinājums" šogad necīnījās un skatēs nepiedalījās Ērgļu un Cesvaines novada pārstāvji. Savukārt Madonas novada skatē piedalījās 11 kolektīvi, un uz reģionālo skati Gulbenē tika izvirzīti četri no tiem: leļļu teātris „Delveri" no Barkavas pamatskolas, Madonas bērnu un jauniešu centra teātris, ko vada Nadja Niedrīte, Praulienas pamatskolas teātra kolektīvs Vijas Miškas vadībā un Madonas kultūras nama jauniešu teātris, ko vada Aija Špure.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 30.06.2011.
Autore: INESE ELSIŅA
Foto no kolektīva personiskā arhīva